صنایع فلزی توفیقی از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را آغاز کرده و با بیش از ۳۵ سال تجربه در این صنعت همواره جز بهترین خدمت رسانان و تولید کنندگان بوده و گامی بزرگ در جهت رشد و شکوفایی کشورمان برداشته است.

از جمله فعالیت های صنایع فلزی توفیقی تولید و ساخت انواع درب حیاط . باغ و پارکینگ . پنجره . فریم . نرده . چهار چوب  . حفاظ پنجره . حفاظ روی دیوار . تولید درب و ورق های لیزری .اجرای پله گرد و دوبلکس و سایر مصنوعات فلزی می باشد که تمامی این فعالیت ها توسط تیمی متشکل از افرادی با تجربه ۲۵ ساله صورت می گیرد.

 

ما رضایت مندی مشتری و انجام کار به بهترین نحو را سر لوحه خود قرار داده ایم و به خاطر حسن نیت انجام کار تا کنون توانسته ایم جزء نام آوران این صنعت باشیم.

 

همچنین صنایع فلزی توفیقی کاتالوگ تمام مدل های جدید و به روز کشور و سایر کشور هارا تهیه کرده تا شما مشتریان عزیز بتوانید بدون از دست رفتن زمان نسبت به انجام امور خود و ثبت سفارش اقدام نمایید.

مشتریان عزیز میتوانند جدید ترین و بروز ترین عکسهای درب آهنی ورودی آپارتمان ؛ درب آهنی ورودی حیاط ؛درب آهنی پارکینگ ؛ درب آهنی باغ و ویلا را در وب سایت ؛ اینیستاگرام و تلگرام صنایع فلزی توفیقی مشاهده فرمایید

اجرا و ارسال به تمام نقاط کشور